Şık ve Kaliteli Bikini Modelleri

Şık ve Kaliteli Bikini Modelleri

Bikini, plajlarda en çok tercih edilen deniz kıyafetlerinden birisidir, tek parça mayo giymekten hoşlanmayan kadınların tercihi olan bikiniler kadınları daha seksi gösteren plaj kıyafetleridir. Bikini seçerken farklı beden yapılarına uygun olarak tasarlanmış bikini modelleri arasından sizin için uygun olan modeli seçmeniz son derece önemlidir. Eğer yanlış modeli tercih ederseniz hem rahat etmezsiniz hem de istediğiniz görünüme kavuşamazsınız. Özgün tasarımları ile dikkat çeken, kaliteli ve şık bikini modellerini yakından incelemek ve sipariş vermek için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazaları ziyaret edebilirsiniz.

Bikini Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bikini seçerken öncelikle beden yapınızla uyumlu modelleri tercih etmeniz gerektiğini unutmayın. Beden yapınızda ön plana çıkan fazlalıkları ve kusurları doğru modeli seçerek kapatabilirsiniz. Eğer göğüsleriniz çok büyük ise straplez modeller yerine toparlayıcı özelliğe sahip bikinileri tercih edebilirsiniz. Küçük göğüslü kadınlar straplez bikini modellerini rahatlıkla kullanabilir. Büyük desenli, enine çizgili modeller de küçük göğüsler için idealdir. Kalçalarını çok geniş ise yüksek bel ve toparlayıcı bikini altlarını tercih edebilirsiniz. Büyük desenler yerine daha sade bikinileri tercih ederek kalçanızdaki fazlalıkları saklayabilirsiniz. Bedeninizin üst kısmı daha kısa ise düşük bel bikini altları sizin için uygun olacaktır. Düşük bel bikini altı bacak boyunuzu biraz daha kısaltırken bedeninizin üst kısmını daha uzun gösterecektir.

Bikini Kumaşı Nasıl Olmalı?

Bikini modeli kadar bikininin kumaşı da son derece önemlidir. Bikini seçerken kaliteli ve çabuk kuruyan kumaşlar tercih edilmelidir. Tatil dönüşü birçok kadın mantar, bakteri, iltihap vb. gibi rahatsızlıklarla baş etmek zorunda kalır. Bunun nedeni ıslak mayodur. Çabuk kuruyan kumaşlar siz daha denizden çıkarken kurumaya başlar. Böylece ıslak bikini ile durmak zorunda kalmazsınız. İmkanınız varsa denizden çıktıktan sonra bikininizi ya da mayonuzu değiştirmelisiniz. Eğer böyle bir imkana sahip değilseniz bikini ya da mayo alırken çabuk kuruyan ürünleri satın almalısınız. En kaliteli kumaşlardan üretilmiş bikini modelleri ve mayo modellerini yakından incelemek için online mağazaları ziyaret edebilirsiniz.