Motorola Tetra Atex El Telsizi

Motorola Tetra Atex El Telsizi

Motorola MTP8550EX Atex El Telsizi

Motorola Tetra Atex el telsizleri ile daha güvenli, daha etkin ve her yerde her ortam çalışmaya devam edebilirsiniz. Özellikle de Motorola tetra el telsizlerinin Atex ve IECEx standartlarını karşılayan yeni nesil telsizi MTP8550EX. Motorola Tetra veya Motorola DMR El Telsizlerinden hangisinin sizin için uygun olduğuna emin olmak isterseniz ücretsiz keşif, öneri ve sistem tasarımı için adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Motorola Atex El Telsizi Özellikleri

Güçlü ses, geniş kapsama alanı, uzun süre dayanan batarya ömrü ile, yüksek dayanıklılık gösteren, gelişmiş üst düzey ergonomik tasarımı, yüksek kullanılırlığa sahip özellikleriyle, en zorlu koşullarda çalışabilme imkânı sunar. Motorola Tetra Atex el telsizleri yanıcı sıvılar, patlayıcı gazlar, yanıcı sıvılar veya gazlar, kimyasal buharların olduğu alanlarda çalışan son kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış bir cihazdır. Bu cihaz ile her yerde güvenli ve etkin bir şekilde çalışmaya her zaman devam edebilirsiniz.

  • Her türlü gürültülü ortamda mükemmel ses performansı sağlar. Hoparlörden veya aksesuarlardan gelen ses en yüksek seviyede bile her zaman net olarak gelir, kullanıcı gelen sesi en gürültülü ortamda bile net şekilde algılar.
  • Motorola Tetra Atex cihazları 16 saati aşkın batarya ömrüyle kesintisiz haberleşme sunar.
  • Yüksek hassasiyetli alıcısı ve yüksek iletim gücüne sahip Motorola MTP8550EX Atex El Telsizi daha geniş kapsama, daha iyi bina içi performans sağlar.
  • Dahili güvenli Bluetooth kablosuz teknolojisi sayesinde kablosuz aksesuarlar ve iş birliği cihazlarıyla güvenli bir şekilde eşleşme sağlanır.
  • Motorola Atex El Telsizlerinde azami güvenlik için telsiz, antenin altında yer alan, kapsama alanı zayıf olduğunda uyaran led kapsama alanı göstergesi ile donatılmıştır.