Yönetilen Hizmetlerin Avantajları

Yönetilen Hizmetlerin Avantajları

Büyük, orta ve küçük ölçekli tüm firmaların iş kaynaklarının çok daha verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayan yönetilen hizmetler firmaların risklerden kurtularak hızlı büyümelerini sağlar. Özel ekip sayesinde sizlere 365 gün günün her saati hizmet sağlayan bu uygulama verilerinizin tam anlamıyla korunmasına olanak sağlar. Personellerin başarı performans değerlendirmelerinin yapılması, özel müşteri hizmeti takip ve doğrulama testlerinin yapılması konusunda yardımcı olur. Sizlere yedekleme, felaket kurtarma ve arşivleme hizmetleri sunan yönetilen hizmetler tercihinden internet üzerindeki ilgili online siteler ile faydalanabilirsiniz.

Daha Az Maliyetle Maksimum Koruma Sağlayın

BT maliyetlerinizi kontrol altına alarak aylık ödeme ile veri korumasını maksimum seviyede sağlayabilirsiniz. İlk günden yüksek maliyetler ödeyerek bütçenizi zorlamadan aylık ödemelerden yararlanabilirsiniz. Daha az maliyetle istediğiniz arşivleme ve yedekleme sisteminden faydalanabilirsiniz. Personel verimliliğinin artması için gerekli düzenleme ve planlamaları yapan bu uygulama işe alım ve eğitim sürecinde ekstra maliyet harcanmasını önler.

Yönetilen Yedekleme Hizmeti

Firmalar sahip oldukları verileri güvence altına almak ister. Olası felaket anında ya da yanlışlık durumunda verilerin silinmesi halinde istenilen veriye kolayca ulaşılabilmesi için yönetilen yedekleme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Verilerin güncel tutulması, depolanacak alanın sağlanması gibi hizmetleri kolayca temin edebilirsiniz. Yedeklenen verilerin arşivden hızla size iletilerek iş akışının kesintiye uğramadan devam etmesi sağlanır.