Evlilik Teklifleri İçin En Özel Mekân

Evlilik Teklifleri İçin En Özel Mekân

Evlilik teklifi son yılarda birbirini sevenlerin en önem verdiği konudur. Tabi insanın sevdiğine verdiği önemi göstermenin farklı yolları vardır. Biraz emek, farklı bir mekân ve en önemlisi biraz heyecan ve aksiyon gerçekten unutulmaz bir evlilik teklifi için dikkat edilmesi gereken noktalardır. Peki, bu konuda en çılgın fikir nedir? Tabi ki balonda evlilik teklifi son zamanlarda en beğenilen evlilik teklifleri mekânları arasında yer alıyor. İsterseniz arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle yapacağınız bu balon turunda çok özel anları birlikte yaşayabilirsiniz. Gökyüzünden Kapadokya’nın güzelliklerini izlemek ve bu heyecanı yaşamak ise verdiğiniz değeri göstermenin en doğru yolu olacaktır.

Balon Turları Günü Birlik Yapılıyor Mu?

Kapadokya turları her mevsim ve her gün aralıksız olarak düzenlenen turistik turların başında yer alıyor. Günü birlik turlar, hafta sonu turları veya uzun süreli Kapadokya tatili için tur firmalarından istediğiniz tarihler için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Günü birlik turlarda havaalanı veya özel otomobil yolcuğu ulaşım olanakları sunulmaktadır. Havaalanından sizi karşılayan özel bir araçla Kapadokya tatiliniz başlar. Kahvaltı ve ardından gezilecek yerler gezilir ve öğlen yemeği yenir. Bu turlarda isterseniz balon uçuşu organizasyonu ile gününüzü daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. İsterseniz at, ATV veya diğer organizasyonlara katılabilirsiniz. Biraz daha heyecan ve keşif yapmak için ise Jeep turları yapmanız mümkün.

Kapadokya Tur Fiyatları

Bir tatil ulaşım, yemek, konaklama, ekstra aktiviteler derken belli bir ücrete tabi olacaktır. Ancak Kapadokya turları uygun fiyat seçenekleri ile herkesin gidebilmesine imkân tanımaktadır. Günübirlik turlar kısa süreli olduğu için ve konaklama olmadığı için daha ucuza mal olurken 3-4 günlük turlarda konaklama, yemek ve diğer aktivite seçimine bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir. Akşamları düzenlenen Türk gecesi gerçekten çok beğenilerek izlenilen bir organizasyon olup hem sanat gösterileri hem de yemek menüleri ile muhteşem bir deneyim olacaktır. Otellerde yemek ve kahvaltı açık büfe olup damak tadınıza uygun lezzetlerden oluşmaktadır. Online rezervasyon ile Kapadokya’ya tatili daha konforlu hale getirebilirsiniz.