Organik Yenidoğan Ürünleri

Organik Yenidoğan Ürünleri

Ticari kaygılar ne yazık ki bebek ürünlerinde sentetik kumaşların kullanımını yaygınlaştırıyor, piyasadaki birçok ürün bebeklerin hassas cildine zarar verecek kimyasallar içermekte. Bu durum annelerin ve anne adaylarının organik bebek ürünlerine olan ilgisini artırıyor. Doğal yollarla yetiştirilmiş pamuk ve bambu gibi hammaddelerden üretilen yenidoğan seti, nevresim takımı, havlu seti ve diğer ürünler için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmaları ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz.

Yenidoğan Seti Nedir ?

Bebekler doğdukları andan itibaren kendileri için özel olarak üretilmiş kıyafetler giyerler. Bu kıyafetlerin en önemli özelliği kolay giyilmesi ve rahat olmasıdır. Anne adayları bebekleri için kıyafet seçerken öncelikle bu özelliklere sahip ürünleri tercih etmelidir. Yenidoğan seti; bebeklerin ilk anda ihtiyacı olan tüm parçaları içeren bir settir ve içinde bebeğin ihtiyacı olan her şey bulunur. Dünyayı gözlerini yeni açmış bir bebeğin ihtiyacı olan kıyafetler nelerdir? Öncelikle bebeğin zıbına ihtiyacı vardır. Zıbın geçmişten günümüze bebek bakımının olmazsa olmazıdır. Zıbın iç ve dış olmak üzere ikiye ayrılır. İç zıbının üzerine dış zıbın adı verilen zıbın giydirilir. Patikli pantolon, çorap, battaniye, bere, eldiven, kollu ve kolsuz body de bebek setinde bulunması gereken parçalardır.

Organik Yenidoğan Setleri Pahalı mıdır ?

Organik ürünler özel olarak üretilen, hiçbir katkı maddesi ve kimyasal içermedikleri sertifikalanmış ürünlerdir. Bu ürünler bebeğin hassas cildine uygun olarak üretilmiştir, ağartıcı, koruyucu, renklendirici kimyasallar içermez. Bu ürünlerde boyar madde olarak sebze, kil, bitki kullanılır. Bu nedenle tamamen doğaldır. Ürünler sentetik ürünlere göre bir nebze daha pahalıdır ancak daha kullanışlı, daha sağlıklı ve daha kalitelidir. Fiyat bilgisi almak için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmaları ziyaret edebilir, beğendiğiniz ürüne sipariş vererek sahip olabilirsiniz.