Stand Tanıtımları İle Her Şeyi Daha İyi Anlatabilirsiniz

Stand Tanıtımları İle Her Şeyi Daha İyi Anlatabilirsiniz

Firmaların ürün tanıtımlarında ya da etkinliklerde konuyu anlatmak amacı ile kurulan ahşap stand seçenekleri farklı konseptler ile kurgulanmaktadır. İçeriği ne olursa olsun kaliteli ve çarpıcı görselleri ön planda tutacak olan standlar göze dokunur olmalıdır. Plastik hoş görüntüsü olmayan seçenekler yerine ortama daha çok uyum sağlayacak ürünler kullanılmalıdır. Burada kendinize ait olacak ürünleri özel raflara yerleştirebilir veya resimler ile tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Teşhir Standlarında Ürünlerin Modemlerini Kullanabilirsiniz

Ürünlerin sergilenmesinden önce ürünün asıl niteliği havaya karşı olan duyarlılığı ve ahşap stand içinde ne kadar sürede duracağı planlanır. Buna göre ambalajlı ürünler daha uzun süre burada kalıcı olabileceği gibi açık ürünlerin burada kalma süresi çok kısadır. Biçim olarak da değişik standların kurulması ürünün teşhirdeki görünümüne bağlıdır. Bunlar raflar ve askılar ile değişiklik gösterebilen tanıtımlar olacaktır. Kapalı ve açık olarak da her standın bir görünümü vardır.

Alan Stadı Ve Masa Üstü Standlar

Alan stantlarında geometrik şekiller kullanılarak 3D modelleme tercihi kullanılmaktadır. Masa üstü stantlarda ise bloklardan oluşan parçaların birleşmesi ile ortaya çıkarılacak görünüm ürünlerinizi en kolay şekilde tanıtmanızda etkili olacaktır. İstediğiniz projeyi ahşap stant konusunda hazırlatabilirsiniz. Farklı uygulamaların kullanımı ile de sağlıklı ve estetik olan tasarımlar yapılmaktadır. Eğer ki hazırlanacak proje farklı alanlar içinde de kullanılacaksa öncelikle çalışmalar plan olarak sunularak kişilerin tercihi alınmalıdır.